pühapäev, 2. mai 2010

EEC 2010 hooaeg avatud

2. mail 2010 anti start 2010. aasta Elion Cupile. Velonoide oli rajal neli- Martin, Raiko, Rasmus, Tarmo, kes kõik ka finišisse jõudsid.
Sõna Raikole: Sai siis taaskord see Tallinna Rattaralli Rattamaraton ette võetud. Autos veel Ramsa ja Tarziga arutasime, et võtame rahulikult, kuna püüda pole suurt kedagi ega midagi ja mul lisaks veel nädala pärast Tartu Jooksumaraton ka. Kohale jõudsime järjekordselt korraliku ajavaruga, valmistasime end enne ning varsti oli Martin ka kohal. Leidsime loomulikult ka hulga tuttavaid nägusid, keda mujal naljalt ei kohtagi kui (ratta)võistlustel. Numbriks oli mul seekord uhke Metsalise number- ehk 666, selle hoian kindlasti alles. Varsti oli stardivile (mis mulle küll kuulmatuks jäi) ja peast kadus viimnegi mälestus rahulikult kulgemise eesmärgi kohta. Kohe alguses kihutasin pulsi tumepunasesse. Mingil hetkel tuli siiski meelde, milleks rajale sai mindud (rohkem treeningu eesmärgil) ning võtsin vähe rahulikumaks seniks, kuni kiirrongid minust mööduma hakkasid. See ei mahtunud mulle hinge ning lükkasin rauad ja pulsi jälle paremale. Algas suuremat sorti kihutamine.. Ülejäänud sõidu märksõnadeks klassikalised Kõrvemaa rajad, korralik purgaa, HRK Harakas Eliko, kellele vist üks-ühe vastu võistluses õnnestus esimest korda särk püksi toppida, krampides vaevlev Tarz, nälgiv Ramsa ning munadel sõitmine. Silmamunadel siis. Viimane skalp sai võetud ~viis meetrit enne lõpujoont. Kogusime siis järjepanu meeskonna riismed kokku (Martin oli juba jeed tõmmanud), traditsiooniline supp ning ära koju. Et siis korralik pühapäevane kihutamine õlleisu tekitamiseks. Kokku vist üle kümne esimese võistleja sai aja alla kahe tunni, endal kulus 3:08 kopikatega. Vähemalt koht oli numbrist väiksem.

Pildid: proshop.ee